• SZKOŁA PODSTAWOWA

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej we Wzdowie ogłasza zapisy dzieci do klasy I.

Terminarz rekrutacji jest zgodny z harmonogramem zawartym  w Zarządzeniu nr  17/2024 Wójta Gminy Haczów z dnia 26 stycznia 2024r.(załacznik  nr 2 z w/w zarządzenia poniżej)

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Haczów.

Lp.

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym

1.

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

19 II – 26 II

22 IV – 25 IV

2.

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 150 ust. 7 ustawy Prawo oświatowe

27 II – 14 III

26 V – 9 V

3.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

15 III

10 V

4.

Potwierdzenie przez rodzica/prawnego opiekuna kandydata woli zapisu w postaci pisemnego oświadczenia

18 III – 21 III

13 V – 16 V

5.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

22 III

17 V

DOKUMENTY OBOWIĄZUJĄCE W PROCESIE REKRUTACJI DO KLASY I  SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WZDOWIE:

1. Karta zgłoszenia dziecka do szkoły podstawowej - dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Zgłoszenie ucznia do klasy I (z obwodu szkoły)

2. Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej - dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

Wniosek o przyjęcie ucznia spoza obwodu szkoły

3. Potwierdzenie woli zapisu dziecka do szkoły przez rodziców/prawnych opiekunów.

Potwierdzenie woli zapisu

4. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych(RODO).

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych