• Projekty klasy 6 i 7.

• W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas VI i VII w ramach zajęć z wychowawcą realizowali dwa projekty służące profilaktyce zdrowia psychicznego i fizycznego. W pierwszym semestrze realizowaliśmy ogólnopolski projekt pt. „,Ja w świecie emocji ’’ skupiający uwagę na przeciwdziałaniu stanom depresyjnym, relacjach rówieśniczych i zagrożeniach płynących z gier komputerowych, forów internetowych czy niewłasciwych nawyków życiowych. W drugim semestrze skupiliśmy się na zdrowiu fizycznym, realizując projekt pt. „, W zdrowym ciele zdrowy duch”. Uczniowie przygotowali prezentacje o niebezpieczeństwach używek, zasadach zdrowego odżywiania oraz wpływie aktywności fizycznej na zdrowie psychiczne i fizyczne. Robili kanapki i sałatki bogate w witaminy, uczyli się ćwiczeń rozluźniających mięśnie oraz poznali urok zabawy na łonie natury. Oby tylko z tych, w przeważającej mierze aktywnych zajęć, uczniowie jak najwięcej skorzystali, wprowadzając poznane nawyki w życie.

• Piknik Rodzinny 😎⛱🌺

• 16.06.2024 r. na stadionie we Wzdowie odbył się Piknik Rodzinny. Na początku wszystkich uczestników przywitał dyrektor szkoły p. Andrzej Mazur oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Florek. Następnie przenieśliśmy się na Hawaje, gdzie poprzez tańce, piosenki oraz zabawy ruchowe poczuliśmy klimat nadchodzących wakacji. Kolejnym punktem programu był efektowny występ mażoretek VIVID działających przy OSP w Jaćmierzu. Swoją obecnością zaszczycili nas również niezawodni strażacy z OSP we Wzdowie, którzy przygotowali bardzo ciekawy pokaz. Uczestnicy pikniku mogli również skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, czy kreatywnych warsztatów. Oczywiście można było skosztować przepysznych przekąsek, czy wylosować super nagrodę w loterii fantowej. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Pikniku Rodzinnego!

• Wycieczka klas IV-VII

• 10 czerwca uczniowie klas IV- VII odbyli wycieczkę w Bieszczady. Przejazd kolejką gondolową na wieżę widokową pozwoliło z lotu ptaka podziwiać piękno Zalewu Solińskiego. Natomiast emocjonujace zajęcia w Leśniczówce w Berezce doskonale połączyły ruch na świeżym powietrzu, adrenalinę i przede wszystkim integrację.

• Sukcesy z języka angielskiego.

• Dzisiaj dotarła do nas znakomita wiadomość  Otóż uczniowie naszej szkoły zdobyli bardzo wysokie wyniki w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego "Memory Master".

Oto lista nagrodzonych uczniów:
              - Aleksandra Zdybek - Tytuł Laureata III stopnia
              - Michalina Tokarz - wyróżnienie
              - Liliana Knurek - wyróżnienie
              - Filip Mełnicki - wyróżnienie
              - Krystian Mendyka - wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów językowych!