• Nasz udział w Dniu Seniora.

• 15 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w opłatkowym spotkaniu seniorów, które swoją obecnością zaszczycił również wójt gminy Hacziw, ksiądz proboszcz oraz przedstawiciele lokalnych organizacji i instytucji. Słowem i kolędą mogliśmy uświetnić tę piękną uroczystość zorganizowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich.

• Laboratoria przyszłości.

• Uczniowie klasy szóstej wzięli udział w zajęciach techniki na których wykorzystywali sprzęt zakupionego w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

• Zabawa karnawałowa.

• Karnawał to wspaniały okres zimowych balów i zabaw.

W dniu 12.01.2023 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas 0-III. Na sali gimnastycznej pojawiło się wiele kolorowych postaci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, które były przeplatane zabawami. W przerwie dzieci odwiedziły słodki kącik, w którym mogły wybrać przekąski.

Zakończeniem zabawy był wybór królowej i króla balu z każdej klasy.

Gdy grupa młodsza opuściła salę, odbyła się zabawa dla klas 4-8. Starsi uczniowie, przy dyskotekowych rytmach, bawili się do godzin wieczornych.

Na koniec każdy uczeń otrzymał paczkę że słodkościami przygotowaną przez Radę Rodziców.

Było to wesołe popołudnie, które dostarczyło dzieciom wielu przeżyć i emocji.

A. Chłap

• Kreatywne ferie z książką!

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do kreatywnego spotkania z książką z wykorzystaniem metody sleeveface.

W naszej bibliotece w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pojawiło się wiele ciekawych pozycji, po które warto sięgnąć. Odnajdziecie tam ksiazki przygodowe, historyczne, psychologiczne, czy fantastyczne. Wypożyczcie wybrane książki, przeczytajcie je, a następnie zareklamujcie najciekawszą w krótkim opisie, natomiast oprawkę pokażcie w kreatywnym zdjęciu sleeveface- propozycje poniżej. Efekty przesyłajcie na messengerowe konto Waszej polonistki. Każda praca zostanie nagrodzona. Życzę miłej lektury i ciekawych pomysłów