• WYPRAWKA SZKOLNA

• O dofinansowanie do podręczników szkolnych mogą starać się rodzice dzieci rozpoczynających w roku szkolnym 2011/12 naukę w:

- klasach I -III szkoły podstawowej

- klasie III gimnazjum

Obowiązuje kryterium dochodowe.

Ponadto o dofinansowanie mogą wnioskować rodzice uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego(bez względu na dochód).

Wnioski należy składać w szkole(od 16 sierpnia) lub wcześniej w jednostce oswiatowej w Urzędzie Gminy w Haczowie.

Termin składania wniosków upływa 5 września 2011

Poniżej odnośniki do szczegółowych informacji oraz wzór wniosku.

wyprawka.doc

wniosek.doc

• Rekolekcje w Zespole Szkół we Wzdowie

• Od 14 kwietnia dzieci i młodzież z Zespołu Szkół we Wzdowie będą uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych.

Harmonogram udziału uczniów w rekolekcjach można znaleźć w zakładce "Rekolekcje"

• Zapisy do odziału przedszkolnego na rok szkolny 2011/2012

•  W dniach 13 - 14 kwietnia odbędą się zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2011/2012. Rodzice proszeni są o przybycie wraz z dziećmi o wyznaczonej godzinie. Prosi się również o przyniesienie aktu urodzenia dziecka.

Poniżej link do formularza, który wypełniają rodzice przy zapisie/można przynieść ze soba wypełniony i podpisany formularz co ułatwi formalności/

KARTA_ZGŁOSZENIA.doc

• Gminny Konkurs Pożarniczy

• w dniu 29.03. 2011r. w Domu Strażaka w Haczowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". Konkurs odbył sie w dwóch grupach wiekowych. W pierwszej grupie wiekowej /szkoły podstawowe / udział wzięli dwaj reprezentanci Wzdowa: Jakub Tabisz i Damian Krynicki. W drugiej /gimnazjum/wystapili; Zuzanna Mazur  i Maciej Tabisz. Po teście pisemnym uczestnicy z najwiekszą ilością zdobytych punktów(czterech ze szkoły podstawowej i trzech z gimnazjum) odpowiadali na pytania ustne. Do tej fazy awansowało dwoje uczniów z naszej szkoły: Damian Krynicki(szkoła podstawowa)  i Zuzanna Mazur(gimnazjum). Ostatecznie Damian zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej a Zuzanna 2 miejsce przegrywając o 1 punkt z rerezentantką gimnazjum z Haczowa.

Gratulujemy!!!

• XVI Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces"

• Uczennice naszej szkoły:

Karolina Magusiak

Justyna Fedak

Anna Rokita

Maria Mazur

wzięły udział w eliminacjach wstępnych XVI Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces", który odbył się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Bardzo dobrze wykonały swoje utwory, a  Maria Mazur z klasy II gimnazjum  została przez jury konkursowe doceniona wyróżnieniem. Klikając na poniższy link dowiesz się więcej

• OTWP

25 marca /piątek/ odbędą się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Będą one miały formę testu i zostana przeprowadzone w dwóch kategoriach. Po dwóch najlepszych uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum będzie nas reprezentować na konkursie gminnym/29 marca w Haczowie/.

Przygotowując się do eliminacji można skorzystać z materiałów zawartych w zakładce "Nauczyciele"

Zachęcamy do udziału.

• Zabawa Karnawałowa

• W sobotę/5 marca/ odbyła się w sali Domu Ludowego we Wzdowie Szkolna Zabawa Karnawałowa. Organizatorzy tj. Rada Rodziców, nauczyciele i uczniowie przygotowali wspólnie bardzo udaną imprezę kończącą okres karnawałowego "szaleństwa" .  Zaczęło się jak zwykle od występów dzieci i młodzieży, którzy wystapili w przedstawieniu "Królewna na ziarnku grochu". Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Ferie

• Z powodu modernizacji układu grzewczego zajęcia organizowane przez szkołę w czasie ferii uległy ograniczeniu do form odbywających się poza budynkiem szkolnym.

Pełny harmonogram znajduje się w dziale "Ferie"