• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

• 24 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uczniowie klasy 8 przygotowali krótki program artystyczny, w którym pożegnali nauczycieli i młodszych kolegów. Podziękowali rodzicom za pomoc i wsparcie. Z rąk siódmoklasistów otrzymali medale i słodki upominek.

Najlepsi uczniowie z rąk Pana Dyrektora otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach.

• Wycieczka w Bieszczady 👣

• Dnia 15 czerwca uczniowie klas 0-III wyruszyli na wycieczkę autokarową. Pierwszym etapem wycieczki był punkt widokowy w Polańczyku, gdzie uczniowie mogli obserwować rozciągającą się rozległą panoramę na Bieszczady Wysokie i Jezioro Solińskie. Następnie udaliśmy się do Parku Linowego, gdzie każdy mógł się zmierzyć z emocjami oraz przezwyciężyć własne słabości, takie jak lęk wysokości, równowaga czy brak pewności siebie. Każdy z uczniów zdał ten test celująco. Będąc nad Jeziorem Solińskim nie mogło zabraknąć rejsu statkiem, który jest niewątpliwie największą atrakcją turystyczną Soliny. Kolejnym punktem wycieczki były Myczkowce, gdzie zwiedziliśmy Mini Zoo, Ogród Biblijny oraz Park Miniatur Świątyń. Tworzy go 140 makiet najstarszych drewnianych kościołów rzymsko-katolickich, cerkwi prawosławnych i greckokatolickich z terenu południowo-wschodniej Polski, Słowacji i Ukrainy. Po tak wyczerpującym dniu szczęśliwie powróciliśmy do domu zmęczeni,ale zadowoleni, bogatsi o nowe informacje i doświadczenia.

• Piknik Rodzinny.

• Dnia 12.06.2022 r. na stadionie we Wzdowie odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i naszą szkołę.

Impreza rozpoczęła się występem Mażoretek działających przy OSP w Jaćmierzu, które tego dnia prezentowały się jeszcze kilkakrotnie. Później wystąpiły dzieci z kl. 0-III, które pięknie śpiewały, tańczyły i mówiły wiersze.

Po występie dzieci młodszych odbył się konkurs międzyklasowy, który polegał na tym, że klasy swoim występem miały zachęcić jak najwięcej osób do wspólnej zabawy. Najliczniejszą grupę, udało się zebrać najmłodszym, którzy w nagrodę dostali lody ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkie występy były przeplatane piosenkami, które pięknie zaśpiewali nasi uczniowie.

Tego dnia ogłoszono konkurs na naliczniejszą rodzinę uczestniczącą w pikniku. Zwycięzcy- Rodzina Państwa Adamczaków i Sokołowskich otrzymali koszyk ze smakołykami.

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: dmuchańce, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, popcorn, wata cukrowa, stoisko z zabawkami, losy, grill i obficie zaopatrzony bufet.

Podczas pikniku rozstrzygnięto również konkurs na najciekawszą fotografię. W kategorii kl. 0-III:

1 miejsce zajął Igor Kopczyk,

2 miejsce- Szymon Fiołek

3 miejsce- Zuzanna Czapor

W kategorii kl. IV-VIII:

1 miejsce- Amelia Kobylak,

2 miejsce - Nikola Kielar,

3 miejsce- Dawid Bukład

Tegoroczny piknik z pewnością należał do udanych. Pogoda dopisała, co sprawiło, że to była naprawdę udana niedziela

Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród,a byli nimi:

CIARKO Sp. z o.o.

AUTOMET GROUP SPÓŁKA JAWNA

AUTO-FACH Grzegorz Józefczyk

PSB MRÓWKA Brzozów

KSIĘGARNIA NOVA Brzozów

Robert Malik DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Martyna Knurek

ALTA Brzozów

MOTORES Rzeszów

PKO BP BANK

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ w Haczowie

UBEZPIECZENIA OMNIS Marta Ścibor

• Wycieczka do Inwałdu.

• W czwartek 8 czerwca uczniowie klasy 4, 5 i 7 wraz z opiekunami wybrali się do Inwałdu. Choć początkowo pogoda nas nie rozpieszczała to wycieczkę zaliczamy do udanych. Uczniowie zwiedzili park miniatur, warownię, zajrzeli do smoka, walczyli laserami, zobaczyli największą w Polsce wystawę klocków lego, a także wzięli udział w warsztatach ceramiki. Różnorodne atrakcje i wspólna zabawa spowodowały, że nikt się nie nudził. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie wyjazdu.

• Dzień Dziecka.

• 1 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka. W tym dniu na naszych uczniów czekało wiele niespodzianek. Pierwszą atrakcją było ozdabianie koszulek i toreb, które każdy przygotował według własnego pomysłu. Klasy 0-III rywalizowały w konkursie matematycznym, zawodach sportowych oraz rozwiązywali zagadki. Starsi uczniowie po części plastycznej udali się na rozgrywki sportowe. W tym dniu nie zabrakło również pysznych przekąsek, które zostały przygotowane przez rodziców. Był to wyjątkowy dzień, który dostarczył wiele emocji.

Agata Chłap